Online hry pro dívky na registraci

Vyber si online hru vhodnou pro dívky, zaregistruj se a zahraj si ji zcela zdarma.

prehled-big-farm
Žánr

Budovatelské

V češtině

ANO

Hodnocení

5 z 5

Budovatelská strategie, ve které se stáváte farmářkou co buduje a stará se o svou vlastní farmu. MMO hra roku 2013!

Travian
Žánr

Budovatelské

V češtině

ANO

Hodnocení

5 z 5

V MMO hře Travian se stáváte náčelníkem svého kmene. Vaším úkolem je vybudovat prosperující říši, starat se o ni a porážet ostatní soupeře.

prehled-rail-nation
Žánr

Strategie

V češtině

ANO

Hodnocení

5 z 5

Založíte si a řídíte svou vlastní železniční společnost. Věříme, že i mezi dívkami jsou milovnice vlaků a budovatelských strategií.

prehled-my-free-zoo
Žánr

Budovatelské

V češtině

ANO

Hodnocení

5 z 5

Postavte si vlastní zoologickou zahradu s nejrůznějšími zvířatky, udržujte ji a veďte k prosperitě a spokojenosti návštěvníků. Pro milovnice zvířat.

Anno Online
Žánr

Budovatelské

V češtině

ANO

Hodnocení

5 z 5

Vybudujte velkolepé prosperující město plné obyvavatel o jehož chod se poté staráte. Velmi oblíbená strategicko-budovatelská online strategie.

prehled-metin2
Žánr

MMOG

V češtině

ANO

Hodnocení

5 z 5

Orientální 3D fantasy hra, ve které bojujete proti zmutovaným zvířatům společně s stovkami tisíc dalších hráčů.

Hry pro dívky online

Ponořte se společně s námi do virtuálního světa her a vybudujte si své místo, kam se budete rádi každý den vracet. Díky online hrám pro dívky si můžete třeba vybudovat vlastní zoologickou zahradu, postavit prosperující farmu nebo třeba řídit vlastní město. Je to na vás.

Abychom vám pomohli s výběrem MMO hry pro dívky online, připravily jsme pro vás seznam oblíbených titulů, které můžete hrát v češtině jen za pomocí svého prohlížeče (nemusíte nic stahovat, jen vyplníte registraci a hrajete zcela zdarma) nebo stáhnutím herního klienta (stáhnete si herního klienta, zaregistrujete se v něm a hrajete zcela zdarma).

Co znamená že jsou hry na registraci?

Znamená to jediné. Hry na registraci vyžadují vaše přihlášení, aby si mohli zapamatovat, co jste již vybudovali. Po zavření hry vám tak vše, co jste vytvořili zůstane a nezmizí jako u klasických online her. K registraci je většinou třeba jen vaše přístupové jméno, heslo a email. Nic složitého.

Jaké hry si můžete jako dívka zahrát online?

Postavit si můžete vlastní zoologickou zahradu o kterou se budete starat (My Free ZOO). Svůj um můžete předvést v řízení vlastní železniční společnosti pro přepravu surovin (Rail Nation). Nebo by jste raději farmařili (Big Farm)? Žádný problém. I toto téma je zastoupené.

V poslední době je velmi oblíbená také hra Anno Online, ve které budujete vlastní město plné obyvatel. Ve hře Travian či Metin2 se naopak stáváte hrdinou, který bojuje ve fantasy světě.