4 Story cz

Dva nesmiřitelné národy v boji o nadvládu a mír ve fantasy světě Iberia. Vyber si jeden z táborů a pomož ostatním hráčů ovládnout svět některou z nabízených postav ve hře 4 Story.

4 Story - screen

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru 4 Story
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Popis hry 4 Story CZ

Hra 4 Story cz je klasická multiplayerová online MMORPG hra, která vás přenese do fantasy světa nazvaného Iberia. Zde se budete snažit nastolit mír mezi dvěma národy – Valorianem a Derionem. Tento koncept vám zajistí hodiny zábavy a vzrušujícího dobrodružství.

Za hrou stojí firma Zemi Interactive Entertainment.


Registrace a download hry je zdarma

Hra 4 Story cz se hraje v řežimu free-to-play, což znamená, že registrace, download i hraní hry je zcela zdarma. Za reálné peníze si můžete dokupovat herní body, díky kterým můžete vylepšovat svoji postavu i její vlastnosti.

Registrace do hry 4 Story cz vyžaduje pouze zadání emailu a odsouhlasení herních podmínek. Nic víc.

K hraní hry 4 Story není třeba stahovat herního klienta, hru můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči díky pluginu a to ihned po základní registraci.


Jak hrát War Thunder a princip hry

Vaším prvním úkolem je výběr postavy za kterou budete hrát. Na výběr máte koloidního humanoida, vílu nebo běžného člověka. Každá postava má jiné vlastnosti, silné i slabé stránky. Totéž platí i o budoucím povolání, mezi které se řadí válečník, zaklínač, nebo třeba lučištník nebo kněz.

Se svou postavou putujete Iberií a řešíte různé úkoly, za které získáváte peníze nebo herní body. S nimi pak můžete nakupovat vylepšení pro vaši postavu i jednotlivé vlastnosti.

Ve hře potkáváte reálné hráče z celého světa, se kterými můžete komunikovat, vytvářet aliance nebo obchodovat.

Hlavní rysy hry:

 • Hráč proti hráči – objevujte a obsazujte nové oblasti, dobývejte zámky.
 • Nezávislý systém výroby – Používej kouzelné formule k vylepšení své výbavy, můžeš přidávat magické vlastnosti a dokonce měnit svůj vzhled.
 • Skupinové hraní – Najdi si parťáka a vydejte se společně vstříc dobrodružství. Pokud bojujete společně, jste jako jeden muž. Sdílíte své zdraví a společně zvyšujete své body zkušeností.
 • Vzrušující úkoly – Prožij fascinující příběh Iberie a prozkoumej tajemství bohyně stvoření Leyi a jejího soka Bergelia.

Ponořte se do virtuální fantasy světa hry 4 Story cz, který vás upoutá natolik, že se nebudete chtít dlouze odtrhnout.

Výhody

 • Ozvučení a grafika
 • Ovladatelnost
 • Český web hry
 • nízké HW národy
 • Spoustu SK / CZ hráčů

Nevýhody

 • Málo ras
 • Bez real peněz jsi slabý
 • Časté krádeže

Co na hru říkají hráči?

Hra 4Story je velmi povedená po grafické i zvukové stránce, ale hratelnost není nic moc, protože pokud do toho nedáváte reálné peníze, máte jen velmi malé šance. Zase pro někoho výzva.

Hra 4 Story cz je lehká doporučil bych ji začatečníkum z MMO.Hra má krásnou grafiku na způsob WoW.Hra se u někoho pekelně seká ale když ne, stojí to za to. Narozdíl od Metinu 2 je to zábava už od začátku

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
65
Grafika
80
Zvuky
85
Celkem
76

4 Story videa / trailery / GameplayRegistrovat zdarma a začít hrát     ►