Anno online

MMO Anno Online – hra, ve které hráč buduje velkolepé město s řadou obyvatel. Vybuduješ i ty další velkoměsto budoucnosti?

Anno Online Logo

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru ANNO ONLINE
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Oblíbená budovatelská strategie do vašeho prohlížeče

Hra Anno Online

Anno online je vynikající hrou modelu free to play, kterou si můžete zahrát přímo ve vašem prohlížeči. Není tak potřeba zdlouhavé stahování hry, její instalace ani nic podobného. Naučte se obchodovat a dobývat svět stejně jako to zvládlo Anno v offline verzích. Jak se tvůrcům povedla online verze, na to se podíváme teď.


Princip hry Anno Online

Anno je budovatelskou strategií, která vycházela donedávna pouze jako offline série. Nyní však tvůrci Ubisoftu vsadili na online verzi a tak k vám může připlout Anno online. Jako správný obchodník musíte umět obchodovat se vším, co má byť jen malou cenu, abyste to zpeněžili. Samozřejmostí je výstavba budov, ale také obchodních cest. V tom se vám budou snažit zabránit ostatní hráči. Anno online se tak může po čase vyvinout na hru kdo z koho. Zvládnete ustát takový tlak?


Registrace a požadavky

Pokud se chcete registrovat, nečekají vás žádné složitosti. Jednoduše si vyberete jméno svého herního účtu, pozor, aby jej nevlastnil již někdo jiný! Poté musíte vyplnit svůj e-mail, pozor, zadávejte pouze platný e-mail, neboť vám na něj hra zašle aktivační kód, bez kterého si bohužel nezahrajete. Pak už jen vyplňte požadované heslo a svůj věk. Pak už vám chybí pouze vybrat herní svět, na kterém chcete hrát a potvrdit přečtení podmínek hry. Pokud se chcete všemu vyhnout, můžete se také přihlásit přes facebook či další sociální sítě.

Pokud se ptáte, jaké požadavky bude hra klást na vaše hardwarové vybavení, pak vězte, že se nebude jednat o nic drastického, ba naopak. Hra Anno Online se hraje v browser prohlížeči, takže se nemusíte bát přehnaných požadavků, jako u jiných her. Navíc není potřeba žádný download.


Plusy a mínusy

Jako každá hra, i Anno online má své klady a zápory. Plusem je určitě povedená grafika, jednoduchá registrace a malé nároky na vybavení počítače. Malým mínusem Anno Online je fakt, že ne všechno s offline verze se dá přenést do online, čímž hra krapet utrpěla, rozhodně se ale nejedná o žádné drastické mínus. Spíš o takovou malou výtku.

Výhody

  • registrace a hraní zdarma
  • skvělá grafika
  • nízké nároky na PC

Nevýhody

  • offline verze malinko lepší

Co na hru říkají hráči?

Díky Anno Online již nesedím znuděně u počítače a bezcílně nesurfuju. Nemůžu se od této hry odtrhnout, a to i proto, že jsem odehrál všechny offline verze této hry.
Pokud bych měl vybrat hru roku, pro mě by to byla právě hra Anno Online. Díky ní mám zábavu na každou chvíli strávenou u počítače.
Každý den mě tato hra nutí, abych obchodoval a vylepšoval své impérium. Neskutečně si tuto hru užívám!

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
85
Grafika
90
Zvuky
85
Celkem
87

Logo Anno Online


Anno Online cz videa / trailery / gameplayChci hrát Anno Online    ►