Big Farm od GoodGame

Vybudujte si svou prosperující farmu, plňte úkoly a buďte opravdovým „zemědělcem“ v nejlepší farmářské online hře současnosti. Hru nemusíte instalovat, stačí provést registraci a můžete hrát skrze váš prohlížeč.

Big Farm od GoodGame

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru GoodGame Big Farm
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Online hra Goodgame Big Farm

goodgame-big-farm

V posledních letech, jako by se roztrhl pytel s farmářskými hrami, a tak není divu, že jejich popularita tolik stoupla, což se ještě nějaký čas určitě nezmění. Jednou z těchto her je i Big Farm od studia Good Game. Jde o online hru, od které se nebude chtít ani na minutku odtrhnout. Hra nabitá úkoly a vyplněná úžasnou grafikou, která má širokou nabídku jazyků, jakoby čekala, až se do ní zaboříte a dlouhé hodiny neodtrhnete oči od monitoru.


Hratelnost hry Big Farm CZ od GoodGame

Hra Big Farm sama o sobě nepotřebuje příliš vysvětlivek, protože její hratelnost je velmi jednoduchá a základy pochytíte ihned po zapnutí. Potkáte zde spoustu zajímavích NPC (postav řízených počítačem), které se s Vámi buďto spřátelí, a nebo se stanou vašimi nepřáteli. Každopádně vám hra umožní vytvořit si obrovskou, zkvétající, nádhernou a prosperující farmu a díky výborné grafice bude vše vypadat velmi živě. Celou vaši farmu můžete ovládat jednoduše za pomocí myši, čtyř tabů nahoře (určujících hodnoty, které vlastníte) a několika tabů vpravo, kde vidíte vaše úkoly.


Registrace hry Big Farm od GoodGame je zdarma

Big Farm si můžete zahrát na vícero stránkách, jak českých tak anglických, či německých. Hra se tedy nemusí stahovat do počítače a můžete si ji v klidu zahrát skrze prohlížeč (browser). Stačí tedy při registraci pouze zadat nickname, email, heslo a můžete hrát.

Oficiální stránky Good Game studia jsou zde. Pokud jde o hardwarové nároky, tak se opravdu není čeho bát. Hra je přizpůsobena všem druhům počítačů i jiných zařízení. Hru si tedy bez problému užijete i na počítači vaší babičky.

Výhody

  • Hratelnost
  • Nenáročnost
  • Nízké HW nároky
  • Grafika
  • Návykovost

Nevýhody

  • Hra v podstatě kopíruje ostatní hry, jen to dělá lépe

Co na hru říkají hráči?

Líbí se mi, že se nemusím pokaždé ke hře znovu přihlašovat, protože si mě pamatuje. Líbí se mi, že si hra pamatuje moje nastavení, i na jiných počítačích pak mám vypnuté animace a zvuk, farmu posunutou doprostřed a zmenšenou na minimum a nemusím to pořád nastavovat.
Líbí se mi náročnost hry, bezduché klikání je pak snesitelnější. Líbí se mi nové a nové akce, které hru oživí. Líbí se mi úkoly, které plním a dostávám za ně odměnu.
Big Farm od Good Game studia je pro mě jedna z nejnávykovějších a nejkvalitnějších free her z farmářského prostředí.

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
90
Grafika
90
Zvuky
85
Celkem
88

Goodgame Big Farm (cz) videa / trailery / gameplayRegistrovat zdarma a začít hrát     ►