Drakensang online cz

Vydejte se s námi do tajemného světa zvaného Dracanie a vyzkoušejte hru Drakensang online za jednoho ze 4 hrdinů a ničte monstra na potkání. Hru nemusíte instalovat, stačí provést registraci a můžete hrát skrze váš prohlížeč.

Drakensang-logo

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru Drakensang online
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Online hra Drakensang

Drakensang

Free to play hry pomalu a jistě začínají ovládat herní průmysl. Německé studio Bigpoint to dobře ví, a tak před dvěma lety vydalo pokračovatele svého původně počítačového RPG titulu Drakensang. Nový Drakensang Online už je čistokrevnou free to play prohlížečovou MMORPG hrou, která sdílí celou řadu podobných rysů s legendárním Diablem. Díky zájmu ze strany českých hráčů už navíc vznikla i česká lokalizace Drakensang cz.


Princip hry Drakensang od BigPoint

Hrajete za jednoho ze 4 volitelných hrdinů z pohledu třetí osoby a vaším úkolem je probít se herním světem Dracanie, přičemž na cestě prozkoumáváte rozsáhlé a rozmanité herní oblasti, hemžící se desítkami různých druhů monster. Stejně jako v Diablu i v Drakensang Online je hlavní důraz kladen na vybavení, které určuje sílu vaší postavy. Zaměření hrdiny lze také lehce poupravit pomocí tří talentových cest. Své schopnosti si můžete kromě čištění lokací ověřit také v PVP kontentu, kde se vašimi protivníky stanou skuteční hráči.

Jako mnoho jiných free to play titulů i Drakensang Online cz nabízí kromě základní herní měny (zlaťáky) rovněž prémiovou měnu nazvanou Temné mince. Ty lze získat pouze nákupem za reálné peníze a umožňují hráčům dostat se rychleji k lepšímu vybavení. Jakýkoliv prémiový předmět však lze bez problémů získat i samotným hraním, jen je potřeba místo peněz investovat čas.


Registrace hry Dragonsang, download (hra ke stažení) zdarma

Drakensang cz komunita má aktuálně několik tisíc členů a existuje také celá řada českých guild, kde vám v začátcích zkušenější hráči pomohou či poradí. Kromě standardního hraní ve vašem prohlížeči můžete využít i možnost download a stáhnout si hru přímo do počítače. Registrace do světa Drakensang Online je možná zcela zdarma na těchto stránkách.

Pro bezproblémovou registraci a stažení hry stačí zadat váš herní nickname, email, heslo, datum narození, odsouhlasit podmínky a můžete směle hrát.

Výhody

  • Hraní je zdarma
  • Rozsáhlý svět
  • Rozvinutá česká komunita

Nevýhody

  • Průměrná grafika
  • Hra stále obsahuje neopravené bugy
  • Malá různorodost talentů

Co na hru říkají hráči?

Perfektní Diablovka, dá se hrát hodiny a neomrzí. Navíc je úplně zdarma.
Drakensang cz hraji už od prvních PC titulů. Na hře se mi líbí její náročnost, a také fakt, že vývojáři naslouchají komunitě a plní její přání.
I když nemám na hraní Drakensangu tolik času, za pár korun jsem si nakoupil potřebné předměty a můžu bez problémů hrát i s přáteli z mé české guildy.

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
90
Grafika
70
Zvuky
85
Celkem
82

Drakensang online (cz) videa / trailery / gameplayRegistrovat zdarma a začít hrát ►