Elvenar CZ

MMORPG Elvenar – ať už v řadách magických elfů nebo zručných lidí, buduj své město včetně obchodů a domobrany nutné k soubojům odehrávajících se na 3D animovaném poli

Logo online hry Elvenar

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru ELVENAR CZ
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Budovatelská online fantasy pecka – Elvenar česky!

Gameplay Elvenar

Pokud milujete herní žánr fantasy, pak neváhejte a vyzkoušejte si tuto novou hru nesoucí název Elvenar CZ. Skvělá, nejen budovatelská strategie přímo ve vašem browser prohlížeči. Pojďme si Elvenar představit trochu blíže, zvláště když si jej můžete zahrát zcela zdarma.


Princip hry Elvenar cz

Ve hře Elvenar CZ musíte dbát na všechny možné aspekty, které vám hra nabídne, a které jsou pro vybudování velké a stabilní říše nutné. Potřebujete spravovat zdroje různých surovin, pomocí kterých pak svoji říší budujete, nesmíte zapomínat na stavbu veledůležitých budov, pomocí kterých můžete získávat výhody proti svým soupeřům. Vyzkoušet si můžete také boj na multiplayerové mapě! Vymyslete důmyslnou strategii, abyste zvládli boj proti NPC, proti skvěle vymyšleným a zároveň velice silným monstrům. Na tom, jak budete úspěšní, se bude podílet také výběr vaší rasy na samém počátku hry, proto vybírejte velice pečlivě!


Registrace a požadavky

Registrace hry Elvenar je zcela zdarma. Nepotřebujete nic zvláštního, potřebujete jen vymyslet název svého herního účtu, který musí být samozřejmě originální. Další nedílnou součástí registrace je dostatečně silné heslo, aby jej nikdo nezjistil a vy tak měli Elvenar zcela v bezpečí. Pak už potřebujete funkční mail, na který vám dojdou další důležité údaje z registrace, a samozřejmě musíte odsouhlasit podmínky serveru, na kterém se tato hra odehrává. A máte hotovo!

Elvenar česky nemá žádné speciální požadavky, neboť se jedná o klasickou browser hru, žádné stahování ani čekání, rovnou hrajete!


Plusy a mínusy

Výhodou Elvenaru je krásná grafika a propracovaný herní systém, z čehož ale vyplívá také nevýhoda v podobě pochopení herního systému, který chvíli zabere, ale výsledek pak stojí skutečně za to! Hra je navíc česky.

Výhody

  • skvělá grafika
  • propracovaný herní systém
  • česky

Nevýhody

  • nutné nejdříve pochopit celý systém, což může někoho odradit

Co na hru říkají hráči?

Než jsem objevil Elvenar, zkoušel jsem jiné online hry, ale ty mě moc nebavili. Až tady jsem objevil to, co jsem celou dobu hledal!
Skvělá grafika, systém hry… Jsem náročný hráč, ale Elvenar CZ mě dokázal uspokojit.
Na co stahovat nebo kupovat drahé strategické hry, když se v Elvenaru skrývá skutečný poklad.

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
94
Grafika
92
Zvuky
87
Celkem
91

Logo online hry Elvenar


Elvenar cz videa / trailery / gameplayChci hrát Elvenar česky   ►