Forge of Empires CZ

Vybuduj tu největší a nejmocnější říši ve skvěle zpracované online budovatelské strategii Forge of Empires. Úkol je jednoduchý. Buduj, prosperuj a porážej jiná království svoji strategickou silou.

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru Forge of Empires CZ
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Online hra Forge of Empires CZ

forge-of-empires

Forge of Empires je free to play MMO budovatelská strategie, ve které se stanete pánem svého města a vašim úkolem bude dovést jej k prosperitě, postupně rozšířit své impérium dále do sousedních provincií a pokusit se porazit další hráče. Hlavním principem hry je snaha udržet po celou dobu rozumnou rovnováhu mezi příjmy a výdaji, abyste jednak měli dostatek surovin a zároveň mohli expandovat a rozvíjet se.


Princip hry Forge of Empires

Samotná hratelnost se pak odvíjí zejména na základě postupně sbíraných zkušeností, které vám budou pomáhat efektivněji reinvestovat získané suroviny a růst tak rychleji, než okolní hráči. Pokud to s hraním Forge of Empires cz myslíte vážně, možná budete chtít investovat i nějaké reálné finance do prémiové měny – diamantů. Ty vám totiž pomohou rozvíjet se mnohem rychleji. Vývojáři nicméně do hry zakomponovali také úkoly, jejichž splněním můžete diamanty získat také.


Registrace hry Forge of Empires, download (hra ke stažení) zdarma

Českou lokalizaci Forge of Empires cz můžete hrát jednak na oficiálních českých stránkách hry, nebo na několika webech nabízejících flash a java hry. Forge of Empires patří do skupiny Java her a je tedy plně hratelná přes jakýkoliv browser v případě, že máte ve svém počítači Javu nainstalovanou.

Není tedy potřeba starat se jakýkoliv download herních souborů do vašeho PC. Dále už stačí provést jen registraci a můžete začít hrát. Rovněž je možné stáhnout si Forge of Empires z App Storu přímo do vašeho mobilu, pokud ten podporuje operační systém iOS. Hardwarové nároky Forge of Empires jsou minimální – mimo nutnost výše zmíněných softwarů hru bez problémů spustíte i na starších počítačích.

Registrace je zdarma a najdete ji ZDE.

Výhody

  • Free to play
  • Možnost spolupráce více hráčů (obchodování)
  • Rozsáhlý herní obsah
  • Možnost hrát na iPadu

Nevýhody

  • Průměrná grafika
  • Prémiová měna může ve větším množství poskytovat herní výhodu
  • Bez spojenců nemáte šanci dlouho přežít
  • Hra je konstantně velmi časově náročná

Co na hru říkají hráči?

Skvělá a hodně chytlavá strategie v krásném moderním provedení.
Od té doby, co hraju Forge of Empires s kamarády v jednom cechu, je to mnohem větší zábava, rozhodně všem doporučuju hrát aspoň ve dvou.
Skutečně rozsáhlá strategie, 11 různých věků, v každém hromada nových budov, Forge of Empires mě svou hratelností baví už asi rok a myslím, že mě to jen tak bavit nepřestane :-).

forge-of-empires2

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
85
Grafika
75
Zvuky
80
Celkem
80

Forge of Empires CZ videa / trailery / gameplayZahraj si Forge of Empires zde     ►