Goal United 2014

Staň se hvězdným fotbalovým manažerem svého týmu, naplánuj pořádné tréninky, vylaď sestavu, taktiku a přiveď si do svého týmu ty nejlepší hráče. Pak porážej ostatní a staň se legendou jako třeba Real Madrid ve hře Goal United 2014.

logo-goalunited-2014

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru Goal United
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Online fotbalový manažer Goal United 2014

Goal United

Jak už nadpis napovídá, Goal United je sportovní hrou točící se okolo fotbalu. Vaší úlohou bude stát se plnohodnotným manažerem fotbalového klubu, který plánuje tréninky, ladí sestavu a vyjednává přestupy. Není potřeba žádný download ani instalace, hra jede plnohodnotně přímo v internetovém prohlížeči a kromě Flash Playeru potřebujete k pohodlnému hraní pouze stabilní internetové připojení.


Princip hry Goalunited

Kdo se stane vaším soupeřem? Hráči z celého světa. I když je Goalunited plně lokalizován do češtiny, můžete bojovat o vítězství v případě zájmu s jakýmkoliv dalším hráčem na celém světě.

Kromě přátelských zápasů můžete rovněž zakládat vlastní ligy, nebo hrát o různé poháry jen se svými přáteli. Silnou stránkou hry je také povedené grafické zpracování celého herního rozhraní i záběrů ze samotných zápasů, které může bez problémů konkurovat i PC hrám. Kromě samotných hráčů můžete jako pravý manažér také budovat svůj klubový stadion, abyste zvýšili příjmy a mohli si dovolit lepší hráče.


Registrace hry Goal United je zdarma

Goal United funguje již od roku 2005 a v roce 2006 hra obdržela ocenění Browsergame roku. Každý rok se hra před zahájením nového ročníku updatuje, čímž se mění i její název. Aktuálně probíhá ročník 2014, a tak hru naleznete pod názvem Goal United 2014. Kromě tisíců potenciálních protivníků ze všech koutů světa je silnou stránkou také možnost hrát zcela zdarma.

Registrace je zdarma a najdete ji ZDE.

Výhody

  • Hra je zcela zdarma
  • Nízké nároky na hardware i software
  • Grafika na vysoké úrovni

Nevýhody

  • Hráč nemá šanci výrazně zasahovat do průběhu zápasu
  • Podpora ze strany vývojářů není na nejlepší úrovni

Co na hru říkají hráči?

Jako zapálený fanoušek fotbalu už jsem zkoušel hodně free to play fotbalových manažérů, ale Goalunited mi přijde jednoznačně nejpropracovanější.
Perfektní grafika! Nevím, jak se jim to podařilo, ale lepší zadarmo seženete jen těžko.
Povedený manažérský simulátor. Máme s kolegy z práce založenou svou vlastní ligu, takže si v klidu hrajeme zápasy jen mezi sebou.

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
85
Grafika
90
Zvuky
75
Celkem
84

Forge of Empires CZ videa / trailery / gameplayZahraj si Goal United zdarma zde      ►