Goodgame Empire cz

Chceš si zahrát pravděpodobně nejlepší online strategii současnosti? Pak se všij do role stavitele své vlastní středověké vesnice a vybuduj z ní prosperující město, kterého se budou obávat hráči po celém světě ve fantastické hře GoodGame Empire.

Goodgame-Empire-Logo

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru GOODGAME EMPIRE
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Nejlepší online hra současnosti? Dost možná!

screen-goodgame-empire

GoodGame Empire je free to play online strategická hra ze středověku, kterou si můžete zahrát jak na počítači, tak na tabletu nebo mobilu. Přenesete se do role panovníka malé osady, ze které můžete časem vybudovat obrosvkou metropoli. Můžete si vytvořit vlastní armádu a bojovat proti ostatním hráčům po celém světě, v napínavých PVP soubojích.

Za hrou GoogGame Empire stojí firma Goodgame Studios, jejíž jméno můžete vidět i u jiných online titulů, jako je například GoodGame Big Farm.

Hra Goodgame Empire, je další skvělou hrou od studia GoodGame a jelikož je zdarma, pak není důvod ji nevyzkoušet. Narozdíl od svého předchůdce hry Big Farm, totiž neobsahuje tak omezující platební model a tudíž si hru užijí i hráči neinvestující do hry peníze.


Princip a hratelnost hry Goodgame Empire cz

Začínáte jako panovník s malým zámkem a osadou obezděnou dřevěným plotem. Cílem je vybudovat nejen funkční ekonomiku. Tedy rozhodnout se kolik, čeho a kdy vyrobit, ale také armádu schopnou bojovat za vás a bránit vaše městečko.

Postupem času se zlepšíte a budete mít větší město, tím pádem více obyvatel. Vaším úkolem je tedy zařídit, aby byli co nejproduktivnější a to půjde jedině tak, že budou spokojeni. Tudíž musíte stavět různé druhy budov dle potřeb.

Jedná se o realtime strategii, takže vše probíhá v reálném čase a že hra Goodgame Empire opravdu je žroutem času, o tom se přesvědčíte sami, jakmile ji jednou zapnete. Hned po zapnutí hry na vás vyskočí tabulka s tutoriálem, který je velmi svižný a jednoduchý na pochopení, čili nemějte strach, že byste ve hře začli tápat, jelikož hra samotná má opravdu jednoduché principy.


Registrace a požadavky hry Goodgame Empire cz

Hra Goodgame Empire cz je naprosto zdarma a není třeba download (je tedy bez stahování), takže stačí najet na některou z desítek českých stránek, vyplnit registraci a můžete hrát. Hru najdete například na oficiálních českých stránkách, nebo na mnohých dalších doménách.

Registrace do hry Goodgame Empire je zcela zdarma a najdete ji na oficiálních stránkách hry.

Výhody

  • velmi nízké hw nároky
  • neomezující herní model
  • výborná grafika

Nevýhody

  • při vyšších úrovních je postup velmi pomalý
  • zvuková stránka zaostává

Co na hru říkají hráči?

Her, které se snaží přenést zážitek Age of Empires do vašich prohlížečů je hned několik. V čem se Goodgame Empire liší? Především tím, že je pojetím mnohem blíže dnes již klasické PC hře Stronghold, a také tím, že je až překvapivě komplikovaná a komplexní.
Pravděpodobně nejlepší online startegie současnosti.

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
95
Grafika
95
Zvuky
85
Celkem
92

Goodgame Empire cz videa / trailery / gameplayChci hrát Goodgame Empire     ►