Lord of The Rings online

Vydej se prozkoumat slavnou Středozem z filmové adaptace Pána Prstenů ve skvělé MMORPG online hře Lord of The Rings. Budeš plnit úkoly, prozkoumávat nejrůznější lokace a bojovat proti ostatním hráčů z celého světa.

lotr-online-logo

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru LOTR online
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Poznej Středozem Pána Prstenů ve hře Lord of The Rings online

lotr-screen

Také populární trilogie Pána prstenů se dočkala své MMORPG hry s názvem Lord of The Rings online, kde se můžete vžít do postavy jedné z příběhových ras a vydat se na vlastní pěst prozkoumávat Středozem. Hra sice vyšla už v roce 2007, ale dodnes je vývojáři plně podporována a pravidelně do ní dokonce přibývá nový herní obsah. Hitem poslední velké expanze byla například známá bitva o Helmův Žleb.


Původně byla hra postavena na měsíčních poplatcích za hraní, ale před několika lety se vývojáři rozhodli ponechat celý herní obsah Lord of The Rings online přístupný zcela zdarma, což je jistě pro každého fanouška Tolkienovy trilogie skvělá zpráva. Stačí tak jen provést registraci na oficiálních stránkách hry a bude vám nabídnut download herního klienta.

Hráčské rozhraní Lord Of The Rings

Celé hráčské rozhraní se nijak zásadně neliší od zavedených standardů, a kdo někdy hrál například kultovní World of Warcraft, bude se v Lord of The Rings online cítit jako doma. Na každého hráče čekají stovky úkolů, dovedností k naučení, předmětů na vyrobení i lokací k prozkoumání. To vše na pozadí velmi povedené grafiky, která například tu z výše zmíněného WoWka hravě strčí do kapsy.


Registrace a požadavky hry Lord of the rings

Jelikož Lord of The Rings Online již není žádnou horkou novinkou, není potřeba obávat se náročných požadavků. Dnes už na trhu prakticky neexistují grafické karty, které by měly s rozjetím hry na maximální detaily problém. Jelikož je hru možné hrát jen v režimu online, je samozřejmě podmínkou připojení k internetu, bez kterého ostatně hru ani nestáhnete.

Registrace i download je zdarma a najdete ji na oficiálních stránkách hry.

Výhody

  • Plnohodnotná MMORPG s obsahem v řádu stovek hodin zcela zdarma
  • Grafika i dnes neurazí
  • Kvalitně a detailně zpracovaný svět Pána prstenů dokáže zaujmout vždy

Nevýhody

  • Staří hry se projevuje menším počtem aktivně hrajících hráčů
  • Skvělou grafiku bohužel doprovází poněkud slabší hudba

Co na hru říkají hráči?

I přes své stáří není LOTR Online stále mrtvou hrou. Fanoušci Pána prstenů ji stále hojně hrají, což je pro hratelnost jenom dobře.
Vývojáři jsou opravdu úžasní. Lord of The Rings online hraji už přes tři roky a pravidelně vycházejí patche i nový herní obsah, takže se člověk nenudí.
Úžasná šance vyrazit s kamarády na online průzkum Středozemě. Jakožto fanoušek Pána prstenů v knižní i filmové podobě jsem z hry i dnes stále nadšen!

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
90
Grafika
85
Zvuky
70
Celkem
82

Lord of The Rings cz videa / trailery / gameplayZahraj si Lord of the Rings online     ►