Metin2 CZ

Vydej se společně s námi do starověké Číny a zahraj si na rozlehlém kontinentu orientální MMO hru. Bojuj za jeden ze čtyř cechů a propracuj svoji postavu až k nejvyšším levelům ve hře Metin 2.

metin2-screen

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru Metin2
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Orientální MMOčko ze starověké Číny, to je Metin 2

metin2-logo
Metin2 je orientálním akčním MMOčkem se zajímavým propracovaným příběhem, ve kterém se přenesete do smyšleného světa s námětem starověké Číny, který se nachází na rozlehlém kontinentu. Jde o free to play RPG hru, kterou v roce 2004 vydalo studio Ymir Entertainment. Podpora hry stále funguje a vývojáři bez ustání pracují na jejím vylepšování. Také proto hru stále aktivně hraje velké množství hráčů na celém světě. Popularita mezi českými hráči zajistila také českou lokalizaci Metin 2 cz.


Princip hry Metin 2

Ve hře Metin 2 cz fungují tři frakce, Shinsoo Empire, Chunjo-Empire a Jinho-Empire, které mají spory jednak mezi sebou a zároveň se snaží bojovat se zlými silami. Ty do světa přinesly meteority, tzv. Metin Stone (odtud název hry).

Hráč si při tvoření vlastní postavy může zvolit ze čtyř hratelných tříd – Válečník, Ninja, Šaman a Sura. Poté již stačí jen zvolit jednu frakci a hra začíná. Jednotlivé frakce jsou rozmístěny po okrajích kontinentu, přičemž střed kontinentu je „zemí nikoho“, kde kromě silnějších monster čile probíhá otevřené PVP mezi jednotlivými frakcemi. Pro organizované PVP pak existují speciální arény. Metin2 samozřejmě nabízí také PVE, a to prostřednictvím 15 dungeonů plných bossů a epického lootu.


Registrace a požadavky hry Metin 2 cz

Metin2 registrace je otázkou minuty, a poté si již můžete stáhnout plnou hru přímo do počítače skrz Metin 2 download. Komunita hráčů se sdružuje klasicky v guildách, které se zde jmenují cechy. I přes stáří hry je grafika stále velmi pěkná a hardwarové nároky nejsou nijak vysoké. Hratelnost bez problémů dosahuje několika stovek hodin, přičemž jakmile dostanete jednu postavu na maximální level, začíná teprve ta pravá zábava v podobě těžkých dungeonů a sbírání toho nejlepšího vybavení ve hře.

Registrace do hry Metin 2 je zdarma a najdete ji na oficiálních stránkách hry.

Výhody

  • Plnohodnotná MMORPG hra zcela zdarma
  • Solidní zvukové efekty
  • Česká komunita

Nevýhody

  • Vylevelování postavy zabere dost času
  • Developerská podpora slábne

Co na hru říkají hráči?

Hrával jsem Metin1 a dneska na dvojku nedám dopustit. Je to starší hra, ale pořád zabaví a navíc je zcela zdarma.
Zajímavé PVP, chce to trochu cviku, než přestanete pokaždé umírat, rozhodně doporučuji zkusit.
Už pár let hraju Metin2 v nejlepším českém PVE cechu a je to paráda – super lidi, hromada bossů na zabití a samozřejmě kopec srandy.

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
80
Grafika
70
Zvuky
85
Celkem
78

Metin2 cz videa / trailery / gameplayChci hrát Metin2 online ►