My free ZOO cz

Rád se staráš o zvířátka? Přemýšlel jsi, jaké by to bylo vybudovat svoji vlastní ZOO? Vyzkoušej si to zdarma ve hře My free ZOO, kde budeš mít tu šanci vést svoji vlastní zahradu s až 50ti druhy zvířat.

myfreezoo-logo

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru My FREE ZOO
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Vybuduj tu nejlepší zoologickou zahradu ve hře My FREE ZOO

my-free-zoo-screen

My free zoo je velmi oblíbenou budovatelskou online strategií s 6 miliony hráčů po celém světě, kde se jakožto ředitel budete snažit vybudovat velkou a prosperující zoologickou zahradu.

Pro tyto účely vám hra nabídne stovky různých předmětů od ohrad po dekoraci. Hlavním tahákem vaší zoo však bude více než 50 druhů zvířat, které hra obsahuje, a na které se budou návštěvníci chodit s oblibou dívat. Kromě samotného budování hra nabízí řadu úkolů, jejichž plnění hráče odměňuje novými předměty a zvířaty. Grafika hry sází na jednoduchost a animovanost, která zaujme především menší hráče.


Budujte úspěšnou ZOO

Česká komunita se na My free zoo cz doslova vrhla a dnes má hra tisíce aktivních českých hráčů, kteří si navzájem pomáhají při budování svých zoo. My free zoo dokáže zabavit na hodně dlouho, nicméně komu nevadí do hry něco málo zainvestovat, může si pořídit prémiovou měnu – diamanty. Díky nim budete moci rychleji odchovávat mláďata vzácných druhů, čímž se zrychlí také vydělávání peněz a tedy celý postup hrou. Kromě zvířat se dobrý ředitel samozřejmě musí umět postarat také o návštěvníky a nalákat je na nějakou tu útratu. Rychlejší postup hrou lze nicméně zajistit také aktivitou a úspěchem vaší zoo.


Registrace a požadavky hry My free ZOO

Celá hra běží v prohlížeči, takže není nutné kromě rychlé registrace řešit žádný download hry do počítače. Zároveň tím odpadá jakákoliv náročnost na počítač. My free ZOO cz by měl rozjet úplně každý bez sebemenších problémů. Výhodou My free zoo je také fakt, že si v ní najdou to své zapálení i občasní hráči. Ať už svou zoo budujete několik hodin, nebo jen pár minut denně, vždy se neustále posunujete kupředu.

Registrace je zdarma a najdete ji na oficiálních stránkách hry.

Výhody

  • K hraní potřebujete jenom počítač s internetem
  • Registrace i přístup do hry je zcela zdarma
  • Časově variabilní hratelnost
  • Pravidelné patche

Nevýhody

  • Na vyšších úrovních se bez diamantů neobejdete
  • Chybí zvuky zvířat

Co na hru říkají hráči?

Zábavná zoo strategie. Baví mě vytvářet výběhy a hrát si s jejich vzhledem tak, aby zvířatům co nejvíc vyhovovaly.
Hrával jsem kdysi Zoo Tycoon, ale novější díly už mě nebaví. Proto jsem přešel na My free zoo cz a mohu jen doporučit, nedá se to srovnat
Jsem ve skupince s třemi dalšími hráči a navzájem si pomáháme, aby naše zoo co nejvíc prosperovaly. Rozhodně větší zábava, než hrát sám ;-).

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
90
Grafika
75
Zvuky
75
Celkem
80

My free ZOO cz videa / trailery / gameplayZahraj si My FREE ZOO online     ►