My Little Farmies cz

Začni hrát My Little Farmies ve svém prohlížeči kdekoliv chceš. Vybuduj ekonomicky prosperující farmu se šťastnými lidmi a obchoduj s lidmi po celém světě. Boj o nejlepší farmu právě začíná.

my-little-farmies-logo

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru My Little Farmies
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Historická budovatelská pecka od Upjers

my_little_farmies_screen

Hra My little farmies cz sleduje aktuální trend farmářských budovatelských strategií a přináší zábavné budování historické vesnice spojené zejména s hospodářstvím, tedy farmařením, a také obchodem. To vše doplněné o velmi pěkně vyvedenou grafiku budov i animací. Vývojářem hry je známé německé studio Upjers, které se specializuje na free to play browserové hry, jakou je i My little farmies. V našich recenzích naleznete od stejného studia například i populární zoo budovatelskou strategii My little zoo cz.


Princip hry My Little Farmies cz

Začínáte na zelené louce, kde musíte vybudovat první pole a cesty pro své občany. Postupně je nutné zvládat stále více práce, budovat zpracovatelské budovy, další cesty a kromě ekonomiky a financí myslet rovněž na štěstí obyvatel. Kromě rostlin se časem přidá také chov zvířat, takže se starosti znovu rozrostou.

Hráči mají motivaci snažit se budovat úspěšné vesnice, neboť ty jim pomáhají otevírat nové stavby a možnosti. Výraznou roli hraje v My little farmies cz také obchodování se surovinami i produkty, které vaše vesnice vyrobí. Dobré prodeje přináší drahocenné peníze a vesnice se může rozrůstat ještě rychleji.


Registrace a požadavky hry My little farmies

Registrace je zcela zdarma, zabere jen pár chvil a můžete ji provést přímo z této stránky. Jak už bylo uvedeno výš, My little farmies lze hrát přímo ve vašem prohlížeči, takže download žádných herních klientů není potřeba. Po přihlášení vás hra okamžitě uvede do děje a můžete začít budovat. Každý milovník budovatelských strategií si My little farmies se všemi rozsáhlými možnostmi zajisté zamiluje.

Registrace do hry My Little Farmies je zdarma a najdete ji na oficiálních stránkách hry.

Výhody

  • Na pohled příjemná grafika
  • Mnoho způsobů a možností zaměření vesnice
  • Obchodování se surovinami
  • Získatelné kartičky s novými předměty

Nevýhody

  • Některé animace nejsou úplně plynulé
  • Úspěch vyžaduje hodně volného času

Co na hru říkají hráči?

Pokud máte na cestách k dispozici jen pracovní notebook a internet, lepší strategii zdarma a bez nutnosti instalovat nenajdete.
Skvělá ekonomická hra, zaměřil jsem svou produkci jen na jeden produkt, prodávám za nižší ceny než ostatní a topím se v penězích :D.
Hrajeme My little farmies cz s kamarádem, jeden pěstuje plodiny, druhý chová zvířata a navzájem si produkty vyměňujeme, takže rosteme oba rychleji než okolní sólo hráči. Zkuste to taky!

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
90
Grafika
80
Zvuky
80
Celkem
84

My Little Farmies cz videa / trailery / gameplayChci hrát My Little Farmies online     ►