Nostale cz

Zahraj si akční anime RPG hru z Koreje ve stylu Pokémona – Nostale. Vyber si svou postavu a vydej se na dlouhou cestu virtuálním prostředím s miliony dalších hráčů po celém světě.

prehled-nostale

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru NOSTALE
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Korejská anime RPG řežba ve stylu Pokémona

nostale-screen

Co si představit pod pojmem Nostale? Zajímavou online MMORPG hříčku, která některými herními mechanikami může trošku připomínat Pokémony, což však rozhodně není nic špatného. Zajímavý a barevný svět Nostale je vyvedený v anime grafice, kterou pro hráče společně s celou hrou stvořilo developerské studio Entwell.

Hra vyšla nejdříve v roce 2006 v Koreji, odkud se po tamním úspěchu pomalu začala šířit do celého světa. Skrz Gameforge s k ní mohou připojit také hráči z Evropy a úspěch Nostale v ČR měl za následek vytvoření českého komunitního webu, a také plně české lokalizace, čímž vznikl Nostale CZ.


Princip hry Nostale cz

Náplň hry Nostale naznačuje už charakteristika, jakožto masivní multiplayerové online RPG řežby. Původně korejská hra nezapře inspiraci svého grafického provedení v populárním anime. Začínáte jako obyčejný Dobrodruh na levelu 1 v malé vesničce NosVille. Na levelu 15 si každý hráč může zvolit jednu ze tří základních cest své postavy a stát se lukostřelcem, bojovníkem s mečem, nebo mágem.

S přibývajícími levely každá zvolená třída nabízí šest dalších speciálních tříd, z nichž každá má své specifické vlastnosti a schopnosti (boj na dálku/na blízku, PVP/PVE apod.). Celkem tak existuje 18 speciálních tříd plus 4 bonusové třídy, získatelné plněním úkolů nebo z dungeonů. Například speciální třídy lukostřelce jsou: ranger, vrah, ničitel, pytlák, ohnivý kanonýr a zvěd. Každou třídu si můžete otestovat a rozhodnout se pro tu, která vám bude nejvíc vyhovovat.

Zajímavým prvkem Nostale cz je taktéž systém petů. Můžete si ochočovat divoká zvířata, trénovat je a používat jejich bojové vlastnosti přímo v boji. Hra také hráčům nabízí postavit si svůj vlastní dům a vyzdobit si jej čistě podle sebe.


Registrace a požadavky hry Nostale

Nostale cz vyžaduje registraci, která je zdarma a také stažení asi 2 MB souboru do počítače. Pro maximální požitek vám stačí i jakákoliv slabší sestava s 1 GB RAM, 64 MB grafickou kartou a Pentium 4, což jsou na dnešní dobu požadavky splnitelné pro kohokoliv.

Registrace do hry Nostale je zdarma a najdete ji na oficiálních stránkách hry.

Výhody

  • Free to play
  • Prostorný svět
  • Velká variabilita vývoje postav

Nevýhody

  • Animace jsou nedotažené
  • Hraní o samotě není příliš zábavné

Co na hru říkají hráči?

Srandovní anime hra na hrdiny. Hodně návyková, ale stojí za zkoušku.
Super mlátička pro hraní s kamarády.
Pokémon, kde může bojovat i trenér :).

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
90
Grafika
85
Zvuky
80
Celkem
85

Nostale cz videa / trailery / gameplayChci hrát NOSTALE online     ►