Rail Nation CZ

Pamatuješ si na legendární Transport Tycoon? Pak zbystři, protože se ti právě teď do rukou dostává Rail Nation. Budovatelská železniční online strategie v které můžeš vybudovat své vlastní železniční impérium.

rail-nation-logo

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru RAIL NATION
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Železniční budovatelská online strategie ve stylu Transport Tycoon

rail-nation-screen

Milovníci vlaků a budovatelských strategií konečně dostali simulátor, který dokáže ukojit i jejich nejtajnější touhy o vybudování velkého a prosperujícího železničního přepravního impéria. Rail nation zároveň obsahuje poměrně jednoduché principy, a tak si v ní přijdou na své všechny věkové kategorie včetně dětí.

To vše v jednoduchém a graficky přehledném browserovém prostředí této free to play online hry. Autory hry jsou úspěšní Travian Games, tvůrci celosvětově populární online hry Travian, ale třeba také populární sportovní free to play browserovky Goal United. Kromě několika dalších evropských zemí se i Česká republika již dočkala lokalizace Rail nation cz.


Princip hry Rail Nation cz

I přes na první pohled jednodušší provedení pro hraní v prohlížečích najdeme v Rail nation herní mechaniky, pocházející až z legendárního Transport Tycoon. Začátek hry je klasický – jedna železnice, jeden vlak, spousta obchodních dovozních zakázek. Musíte ukázat trošku toho obchodního talentu a vydělané peníze chytře reinvestovat tak, abyste pokryli jak rozšiřování železnic a pořizování nových vlakových souprav, tak také výzkum nových technologií, rychlejších a výkonnějších vlaků, které dokáží uvést víc zboží.

Jelikož jde o online hru, vyplatí se přirozeně navazovat styky s okolními hráči. Když máte štěstí a vytvoříte si dobrou partu železničních magnátů, kteří jsou ochotni táhnout za jeden provaz, můžete se velmi rychle dostat mezi ty nejlepší.


Registrace a požadavky hry Rail Nation cz

Ke hře Rail nation cz kromě bezplatné registrace a počítače s internetem nepotřebujete nic víc. Ani pořádný herní hardware, ani download žádného herního klienta. Samozřejmě zde existují mikrotransakce, urychlující lehce čas nutný pro budování a výzkum, nicméně nejsou obecně herní komunitou považovány za kriticky důležité pro úspěch.

Registrace do hry Nostale je zdarma a najdete ji na oficiálních stránkách hry.

Výhody

  • Free to play (hraní zdarma)
  • Jednoduchá a přehledná grafika
  • Plně česká lokalizace

Nevýhody

  • Některé aspekty hry (budování banky) umí být otravné
  • Dobrý hráč používající mikrotransakce se těžko poráží

Co na hru říkají hráči?

Někdo říká, že bez prémiové měny to nejde hrát. Jsem jasným důkazem, že jde a dokonce i úspěšně. Jen musíte být chytří :-P.
Pohodové a graficky jednoduché vláčky. Fajn hra, kterou můžete v klidu hrát i s horším internetovým připojením.
Když máte štěstí na dobré spoluhráče a dokážete je přesvědčit k vzájemně prospěšné spolupráci, je to mimořádně zábavná hra!

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
90
Grafika
80
Zvuky
75
Celkem
82

rail-nation-logo


Rail Nation cz videa / trailery / gameplayChci hrát RAIL NATION online     ►