Tera online cz

Zahraj si klasické Močko. Rozsáhlý a půvabný fantasy svět, spousta questů, eventů a také originální politický systém. To vše ve free to play hře Tera Online.

tera_logo

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru TERA ONLINE
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Nabušené fantasy MMOčko

tera-online-screen

Tera online je čistokrevnou MMORPG hrou, která spatřila světlo světa před dvěma lety. Kromě rozsáhlého světa a působivé grafiky, Tera online změnila svůj byznysový model a přešla z měsíčních poplatků na mnohem úspěšnější free to play model. Hlavním příjmem vývojářů jsou tak aktuálně mikrotransakce.

Hlavní filozofií tvůrců hry je však přístupnost veškerého herního kontentu jak pro platící hráče, tak pro ty, kteří chtějí hrát čistě zdarma. Sem tam mají i tito hráči možnost dostat se k menšímu množství prémiové měny, kterou lze výhodně utratit během pravidelných víkendových slev.


Princip hry Tera online cz

Hra sice nepodporuje českou verzi, nicméně existuje poměrně rozsáhlá Tera cz komunita, kde lze zavítat, pokud hledáte spoluhráče, nebo potřebujete ohledně hry poradit. Rozsáhlé herní možnosti dokumentuje 7 hratelných ras a mezi nimi rozprostřených 9 volitelných povolání.

Ocitáte se v nekonečném světě, jehož prozkoumání vám zabere stovky hodin. A co víc, Tera obsahuje rovněž zajímavý a ve hrách málo viděný politický systém – jakýkoliv hráč může kandidovat na vůdce jedné z volitelných provincií, a pokud jej ostatní hráči zvolí, dostane se mu prestiže, slávy, a také určité moci. Už jen proto se vyplatí zavítat do Tera online cz komunity, proniknout do některé lepší guildy a zkusit své štěstí v Tera politice s guildovní podporou.


Registrace a požadavky hry Rail Nation cz

Jak už bylo řečeno, Tera online je aktuálně free to play, takže kromě registrace nevyžaduje žádné další nutné kroky pro hraní. Co se hardwaru týče, připravte si aspoň 2 (lépe) 4 GB RAM, minimálně Windows Xp, Direct 9 a 50 GB místa na disku. Místo samozřejmě zabírá zejména rozlehlý herní svět, nepřeberné množství předmětů a různých skriptů pro questy, eventy apod. Download je možný přímo z oficiálních stránek Tera online.

Výhody

  • Rozhlehlý a různorodý svět
  • Pohledná a čistá grafika
  • Férový free to play model
  • Dostatek ras i povolání pro každého

Nevýhody

  • Mikrotransakce jsou lákavé, někdy dokáží hru usnadnit
  • Některé herní zvuky začnou být časem otravné

Co na hru říkají hráči?

Mám rád kvalitní MMOčka, která zároveň nabízejí pěknou grafiku. Tera všechny tyto požadavky splňuje
Teru sice hraju v zahraniční guildě, ale angličtina není problém a člověk pozná spoustu lidí z různých koutů Evropy.
Líbí se mi bojový systém a celkově PVP Tery online. Hromada ras a povolání navíc dělá z PVP opravdu hodně sklil-based záležitost.

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
95
Grafika
90
Zvuky
85
Celkem
90

tera_logo


Tera online cz videa / trailery / gameplayChci hrát TERA ONLINE     ►