Travian Kingdoms

MMORPG Travian Kingdoms – založte vesnici, rozšiřujte ji a bojujte proti královstvím ostatních hráčů z celého světa.

travian kingdoms logo

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru TRAVIAN KINGDOMS
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Budovatelská strategie té nejvyšší kvality

travian kingdoms gameplay

Travian přišel se zcela novou hrou, přepracovanou grafikou a stejně chytlavou, jako je původní Travian. Řeč je o Travian Kingdoms, vybudujte svoji říší a jako správný král dbejte o své poddané, vybírejte od nich daně a rozrůstejte se… Že nevíte, o čem je zrovna teď řeč? Nevadí, pojďme si Travian Kingdom cz představit pixel po pixelu.


Princip hry Travian Kingdoms

Princip hry je jednoduchý, ale přepracovaný, oproti ostatním verzím Travianu. V Travian Kingdoms si vybíráte i nadále ze tří národů, můžete se ale nově stát králem nebo guvernérem. Král má na začátku hry pouze jeden den ochranu, může ale od svých poddaných vybírat daně, díky kterým se může rychleji rozvíjet a rozšiřovat své království. Guvernér má naopak ochranu sedmidenní a je to právě on, kdo musí králi platit daně.

Abyste mohli království rozšiřovat, musíte získávat truhličky. Ty můžete získat od loupežníků, nebo je jednoduše ukradnout jiným králům. Každá truhlička představuje jeden bod. Čím více bodů má aliance, tím je v žebříčku výše a může vyhrát celý server. Travian Kingdoms cz také nabízí přepracovaný systém oáz, možnosti založit město a těší se zbrusu nové grafice, která se nově liší národ od národa!


Registrace a požadavky

Systém registrace zůstal prakticky stejný, zvolíte si jméno svého účtu, zadáte platnou e-mailovou adresu, na kterou vám dojde aktivační kód, pomocí kterého si můžete svůj účet aktivovat a začít tak vzrušující cestu k vrcholu. Poté, co bude registrace provedena, si zvolíte národ, za který chcete hrát, no a samozřejmě si zvolíte, zda chcete být králem či guvernérem. Rozmýšlejte dobře, tato volba vás bude provázet celý herní svět!

Požadavky hry nejsou prakticky žádné, stačí jen mít připojení na internet a samozřejmě nainstalovaný browser. To je vše, co pro hraní Travian Kingdoms potřebujete.


Plusy a mínusy

Plusem je nová grafika, možnost dobrého startu i v pokročilejší fázi hry, systém králů a guvernérů. Mínusem je nevýhoda králů jednodenní ochrannou lhůtou před útoky.

Výhody

  • nová grafika
  • nově také zvuky
  • vysoká hratelnost

Nevýhody

  • některé věci nedomyšlené

Co na hru říkají hráči?

Začal jsem sice o něco později, naštěstí jsem díky novému systému rychle zapadl a už farmím okolí, co to jde.
Zkoušel jsem krále i guvernéra, ale za krále je to prostě boží!
Ze začátku mě hra moc nezaujala, pak jsem se registroval na český server a už na Travian Kingdoms nedám dopustit.

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
95
Grafika
97
Zvuky
90
Celkem
94

travian kingdoms logo


Travian Kingdoms cz videa / trailery / gameplayChci hrát Travian Kingdoms   ►