War Thunder CZ

Zapojte se do největší vojenské bitvy druhé světové války ve světě MMO her a zahrajte si nejen letecké bitvy proti hráčům z celého světa ve hře War Thunder.

War Thunder screenshot

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru War Thunder
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Online hra War Thunder CZ

Hra War Thunder cz je multiplayerová online MMO hra v níž se přenesete do období druhé světové války. Jako pilot zde zasednete do kokpitu jednoho ze stovek nabízených letadel z období roků 1927 – 1948. Těšit se můžete na precizní a věrohodné zpracování jednotlivých kokpitů i modelů letadel, stejně jako na specifický způsob ovládání každého z nich.

Akční hra War Thunder cz byla vyhlášena nejlepší online multiplayerovou hrou roku 2013. Aktuálně v listopadu 2013 hra překonala 5 milionů registrací.


Jak hrát War Thunder a princip hry

Ve hře War Thunder cz bojujete proti ostatním hráčům z celého světa a to ve virtuálním světě na bojišti. Vaším úkolem je ničit soupeře, ale také plnit single playerové kampaně a mise, které si můžete dokonce sami vytvářet.

Ač by se mohlo zdát, že bitva se odehrává zejména na nebi, není tomu tak. War Thunder umožňuje také boj na zemi i na moři a to na mapách až o 300 kilometrech čtverečních (stabilně jsou ale používány mapy o 65 km čtverečních). Stovky letadel čekají, až započnete jejich velení a zažijte opravdovou virtuální válku.


Registrace a download hry War Thunder je zdarma

Hra War Thunder vyžaduje registraci a následný download herního klienta. Hra se hraje v režimu free-to-play, což znamená, že samotné hraní je zcela zdarma. Peníze můžete i nemusíte utrácet za prémiové vybavení a upgrady.

Registrace vyžaduje zadání herního uživatelského jména, hesla a emailu. Poté již můžete směle stahovat herního klienta, jehož velikost je 6,2 GB.

Pokud vás zajímají hardwarové nároky, stačí RAM od 2 do 4 GB, Video karta od 512MB do 1GB 128bits, stabilní internetové připojení a 8 GB volného místa na disku.

Výhody

  • Hratelnost + ovládání
  • Výborně zpracované létání
  • Skvělé technické provedení
  • Grafika, audio, potenciál
  • Napínavé souboje

Nevýhody

  • Ze začátku utahané
  • Náročnost

Co na hru říkají hráči?

Podle mě nejlepší letecká hra na světě. Skvělá grafika, audio. Fantastická ovladatelnost a napívané souboje. Za mě určitě doporučuji.
Fantastický letecký simulátor se kterým budete trávit hodiny času.

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
90
Grafika
95
Zvuky
95
Celkem
95

War Thunder videa / traileryRegistrovat zdarma a začít hrát      ►