World Of Tanks CZ

Vydejte se do období 2. světové války a staňte se řidičem a střelcem tanku či bojového vozidla v jedné z nejoblíbenější MMORPG her současnosti – World of Tanks (WoT). Zapojte se do epických tankových bitev a bojujte s více než 70 miliony hráči po celém světě.

Hra World of Tanks

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru World of Tanks
Registrujte se zcela zdarma a začněte hrát se 70 miliony lidmi po celém světě.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Online hra World Of Tanks CZ

World of Tanks (zkráceně také WoT) je masivní multiplayerová akční online hra, jež se zařadila mezi nejúspěšnější MMORGP hry poslední doby. Ve své virtuální roli se vžijete do vojenského velitele a přesunete se na bojovou frontu druhé světové války, kde se zapojíte do tankových bitev proti více jak 70 milionům hráčů po celém světě.

Zda využijete německou, francouzskou, americkou, sovětskou nebo japonskou techniku už záleží plně na vás. Hra je vyvíjena společnost Wargaming.net, která stojí i za dalšími online hity. World of Warplanes a World of Warships.


Hratelnost hry World of Tanks

Po registraci na World of Tanks dostáváte základní tanky, se kterými vstupujete do bitev. Bitva je souboj 15 pro 15 tankům. Na konci bitvy je vyhodnocena účast každého v bitvě a patřičně ohodnocena. Získané kredity z bitev můžete investovat do vylepšování vybavení či nákupu nových tanků.

Hrát můžete za 5 národů. Připraveno je cca prototypů 200 tanků, přístup je ale omezen dle získaných kariérních postupů. Bitvy probíhají na 20ti mapách a vaším úkolem je zničit všechny ostatní tanky nebo obsadit obsazovací bod v nepřátelské základně.


Registrace a download hry World Of Tanks je zdarma

Hra funguje na principu free-to-play, tedy samotná registrace World of Tanks, download i hraní hry je zdarma. Za peníze lze poté koupit prémiový účet, díky němuž lze získat vyšší výnosy z každé bitvy, speciální tanky, kvalitnější náboje či třeba kamufláž atd.

World of Tanks je ke stažení na oficiálních stránkách hry a vyžaduje 5,76 GB místa na vašem disku. Registrace na World of Tanks probíhá též na oficiálních stránkách hry. Hru si můžete stáhnout zdarma.

Hra se před nedávnem stala výhercem celosvětové soutěže „Golden Joystick“.

Výhody

  • Velké množství tanků
  • Hezká grafika
  • Rozsáhlé vylepšování
  • Taktika bitev
  • Hratelnost a prostředí

Nevýhody

  • Nalezeno pár bugů
  • Občas přeplněné servery

Recenze hráčů hry World of Tanks

World of Tanks je tankový počin od Wargamingu. První seznámení s touto hrou bylo v herně. Zprvu jsem si myslel: Jo tanky, nějáká akce, dobrá grafika, nenáročné ovládání. Pak jsem na hru zapomněl. Jenže jsem se s WoT setkávál čím dál víc až jsem došel k tomu, že bych si to měl vyzkoušet.
machan

Je to super, hra. Nejraději hraju za němce 🙂
Petr

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
100
Grafika
95
Zvuky
90
Celkem
95

World of Tanks videa / traileryŠipka
Zahraj si World of Tanks     ►

World of Tanks registrace online zdarma

Registrace hry World of Tanks je zcela zdarma a najdete ji na oficiálních stránkách hry. Registrace na World of Tanks vyžaduje zadání uživatelského jména, emailu a hesla. Vše probíhá online

World of Tanks ke stažení zdarma (download cz)

World of Tanks CZ je ke stažení zcela zdarma na oficiálních stránkách. K hraní hry je třeba stáhnout si herního klienta. Download vyžaduje 5,76 GB místa na vašem pevném disku. Stahujte verzi určenou pro evropské uživatele.


Seznam zdrojů: