World of Warplanes CZ

Zapojte se do epické bitvy o nadvládu nebe při druhé světové válce ve hře World of Warplanes a bojujte s více než 2 miliony lidí po celém světě v jeden čas na jednom místě online. Virtuální svět pilota začíná. Přidáte se?
World of Warplanes

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru World of Warplanes
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

Online hra World of Warplanes CZ

World of Warplanes cz (WoWP) je bezplatný letecký multiplayerový simulátor z druhé světové války. MMO hra je volným pokračováním veleúspěšné hry World of Tanks, kterou hraje na 70 milionů lidí po celém světě. Bude mít World of Warplanes stejné úspěchy? Nechme se překvapit.

World of Warplanes cz je určena všem, kteří touží ovládnout nebe v nekonečném zápolení o vzdušnou nadvládu. Vy se virtuálně přenesete do podoby pilota druhé světové války, jehož úkolem je porazit ostatní.


Jak hrát World of Warplanes (WoWP) a princip hry

V tomto čistě leteckém simulátoru budujete virtuální kariéru pilota druhé světové války. Začínáte létat se starým dvouplošníky a postupně se dostáváte až k nejmodernějším letounům a stíhačkám (v nabídce více jak 100 typů letadel).

Hra funguje na stejném principu jako její předchůdce. Na různých mapách bojujete ve dvou týmech o 15ti letadlech. Úkolem je zničení všech protivníků ve vzduchu nebo také pozemních jednotek. Jedná se o simulaci skutečné letecké bitvy, která nezná překážky a která je plně ve vaší kompetenci.

Hra World of Warplanes cz vás zcela jistě pohltí a budete ji milovat i nenávidět zároveň. Ptáte se proč? Protože u ní budete trávit veškerý volný čas, stejně jako miliony hráčů po celém světě. Tak neváhejte a ukažte jim, proti jakému protivníkovi stojí.


Registrace a download hry World of Warplanes je zdarma

Hra funguje na principu free-to-play, což znamená, že registrace, download i následné hraní hry je zcela zdarma. Za peníze si můžete dokupovat prémiové vybavení a vylepšovat své dovednosti.

Hru si můžete stáhnout na oficiálních stránkách. Ještě předtím po vás bude vyžadována registrace. Po zadání emailu, herního jména a hesla vám již nic nebrání vrhnout se do světa leteckých bitev.

Hra má aktuálně na 2 miliony hráčů z celého světa.

Výhody

  • Dobrá hratelnost
  • Dobré zpracování
  • Silný vývojářský tým

Nevýhody

  • Je tu lepší konkurence
  • Zábava po čase pokulhává

Co na hru říkají hráči?

Hraju jak War Thunder, tak World of Waplanes, ale u WoWp uvažuju, že toho nechám, je to fakt moc arkáda. Na druhou stranu bude spíš pro menší děcka.
World of Warplanes nabízí svižnou a snadno pochopitelnou hratelnost, záplavu letadel a krátké intenzivní zápasy na vyplnění volného času. Aby však dohnala a předehnala konkurenční War Thunder, budou se muset tvůrci hodně snažit a nešetřit v updatech novým obsahem.

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
85
Grafika
90
Zvuky
90
Celkem
87

World of Warplanes videa / traileryŠipka
Registrovat zdarma a začít hrát ►