World of Warship

MMO World of Warships – chopte se velení námořních legend, spojte síly a vezměte moře útokem!

wows logo

Ohodnoťte hru: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 hlasů)
Loading...
Zahrajte si zdarma hru WORLD OF WARSHIPS
Registrace i download hry je zcela zdarma.
Dobrá pařba? Sdílej se svými přáteli...
Share on Facebook0Share on Google+0

To tu ještě nebylo – námořní bitvy ve stylu World of Tanks

World of Warships gameplay

Brázdíte rádi moře a bojujete v otevřeném boji proti nepřátelským jednotkám? Potom neváhejte a určitě si vyzkoušejte souboj na širém moři díky online hře World of Warship. Skvělá grafika, propracované herní prvky a mnoho dalšího, přesně to je World of Warship CZ!


Princip hry World of Warships

Princip hry je jednoduchý, poté, co si hru zdarma stáhnete, provedete registraci, můžete se pustit do dech beroucích soubojů, které nemají obdoby. Na začátku dostanete slabší loď, se kterou musíte porážet nepřátele, získávat tak zkušenosti a samozřejmě peníze k tomu, abyste mohli svoji loď vylepšovat a získávat stále lepší a lepší lodě, s lepšími vlastnostmi. K tomu ale potřebujete odehrát několik desítek až stovek bitev, ale dřina se vážně vyplatí! Zvládnete se tedy probojovat až k nejsilnější lodi, nebo zůstanete raději u slabší lodě, abyste se tolik nenadřeli?


Registrace a požadavky

Registrace je zcela zdarma a je vskutku jednoduchá. Tkví ve vymyšlení názvu herního účtu, kterým se budete přihlašovat do herního klienta. Pak si musíte vybrat dostatečně silné heslo, které musíte chránit jako oko v hlavě! Pak zapíšete e-mail, pomocí kterého se můžete do hry také přihlásit, a pak už máte vystaráno. Odsouhlasíte podmínky a hurá na věc, nebo ne?

Před samotným hraním musíte provést download. World of Warship zabere na vašem harddisku celkem 30 GB. Ke stažení zdarma budete vyzváni hned po dokončení registrace. Pojďme se ale podívat také na požadavky, které World of Warship CZ má. Procesor je třeba alespoň Intel Core i3, grafická karta postačí Intel HD 4000 s grafickou paměti minimálně 512 Mb. RAM musí obsahovat alespoň 2 GB operační paměti. Pokud výkon máte, nic vám nebráni v tom, pustit se do bitvy ve World of Warship ještě dnes!


Plusy a mínusy

Kladem této hry je jednoznačně povedený herní systém, skvělá grafika a úžasné efekty, díky kterým si budete připadat jako na opravdovém moři. Nevýhodou je ale velikost, kterou na harddisku hra zabere a také požadavky, které hra vyžaduje.

Výhody

  • skvělá grafika
  • úžasné efekty
  • herní systém
  • téma hry
  • zvuk

Nevýhody

  • nutnost hru stahovat
  • velikost hry

Co na hru říkají hráči?

Vyzkoušel jsem několik podobných her, ale jen World of Warship je ta pravá pro mě!
I přes nároky, které hra má, a můj slabší stroj si bitvu naplno vychutnám!
Konec tanků či letadel, přichází nová éra lodí, a já jsem za ni nesmírně rád!

Hodnocení hry (XX/100)

Hratelnost
95
Grafika
93
Zvuky
92
Celkem
94

Logo World of Warships


World of Warship cz videa / trailery / gameplayChci hrát World of Warship    ►